ВІДПОЧИНОК У ЗАКАРПАТТІ - Чан У Цімбора

Проведіть Ваш найкращий відпочинок у мальовничих Лумшорах!!!
Ми з радістю зустрінемо всіх бажаючих з різноманітними екскурсійними програмами, мальовничим краєвидом та бездоганним сервісом!!!

Тут Ви можете ознайомитись з наданими нами послугами для відпочинку в Закарпатті, а саме в горах Перечинського району, в барвистому селищі Лумшори.
Пройшовши вниз по стежці, проходячи через мальовничу вируючу гірську річку Турички, Ви потрапляєте в старовинний чан. Родзинкою чана є те, що оздоровча процедура відбувається під відкритим небом незалежно від пори року.
Чан знаходиться в безпосередній близькості від річки, і після процедури в чані можна, скоріше навіть потрібно, іскупатся в холодній річці. Перепад температур діє на організм людини підбадьорливо і омолоджує шкіру, одним словом це треба спробувати самому... Після такої чудової процедури ми Вам рекомендуємо пішу прогулку на свіжому повітрі по мальовничих місцевостях не менш ніж 2 км для підтримання тонусу Вашого тіла, бадьорості та зменшення целюліту.
Після приємно проведеного часу, Ви можете відпочити в нашій садибі, яка налічує в собі 17 кімнат, обладнаних в стилі домашнього затишку. Поснідати, пообідати і повечеряти можна в затишному ресторані, де представлена українська кухня в приємній обстановці. Ви будете приємно здивовані нашою гостинністю і сервісом.
Якщо ви ще не вирішили де відпочити, то радимо вам провести заповітний відпочинок в “У цімбора дикий чан” ви зрозумієте чому Закарпатський краєвид такий привабливий для відпочиваючих.