ПОСЛУГИ

ВІДПОЧИНОК У ЗАКАРПАТТІ

Чан

Чан знаходиться в безпосередній близькості від річки, і після процедури в чані можна, скоріше навіть потрібно, іскупатся в холодній річці. Перепад температур діє на організм людини підбадьорливо і омолоджує шкіру, одним словом це треба спробувати самому...
У нас з'явився новий чан, діаметром 3,2 м, місткістю до 15 чол.
Вартість якого:
Чани 6-8 чол :600 грн/год
Чани 8-12 чол: 800 грн/год
095 840 4184
Баня - 350 грн/год

Краса природи

Любителям свіжих прогулянок та надзвичайних емоцій пропонуємо відвілати полонини: Руна, Лютянка та Гнила...

Бар-кафе

Завітайте в наш ресторан, де Ви зможете провести час в приємній компанії, скуштувати чудові гуцульські, словацькі, угорські, румунські страви на будь-який смак за бокалом вина, чи просто випити чашечку кави. Вам запропонують холодні та гарячі закуски, широкий вибір салатів та страв.
У барі на Вас чекає великий асортимент алкогольних та безалкогольних напоїв -- 066 680 3070

Бесідка + мангал

Вартість на весь день 500 грн.

Бенкетний зал

НЕ можете визначитись де ? Ми Вам в цьому допоможемо. Оптимальне рішення для тих хто хочепов*язати приємне з корисним адже святкувати своє свято на свіжому повітрі серед лісу це не тільки насолода а й корисно для здоров*я. Тому запрошуємо всіх.

blog article

Екскурсії

Любителям активного відпочинку пропонуємо, серед неповторної краси Закарпатського краю найкращі умови, які створила сама природа, казковістю і гірським ландшафтом, для цікавого відпочинку, що дарує силу і здоров'я нашим гостям.

Апітерапія

Здавна досліджено, що бджола позитивно впливає на людину. Створена на пасіці атмосфера, ідеально підходить, для відпочинку та оздоровлення. Але набагато більший ефект отримує людина при використанні вулика (декількох скріплених вуликів) у вигляді ліжка з надставкою. Лежачи весною на потолочинах вулика-ліжка над бджолами в надставці, людина отримує тепло від бджіл, яке вони виділяють для обігріву.(35° С).
Aпітерапія 100/год з чол

Трансфер Ужгорода

Трансфер

Є можливість забирати наших клієнтів з кордону, аеропорту Ужгорода та Львова, залізниці, автовокзалу на зручному мікроавтобусі, який поміщує в собі до 8 чоловік.
Трансфер з Ужгорода до Лумшорах 800 грн

blog

Прокат велосипедів

75/год -3 год/150
В наявності 5 велосипедів

PR Agency